Over Tsavo

Team Tsavo

alex.png

Alex Kwantes

Ambitieus, doelgericht, daadkrachtig en nieuwsgierig

alex.kwantes@tsavo.eu
+31 6 11484876
anne-mieke-foto-website-1-.png

Anne-Mieke Priester

Energieke verbinder, bouwen aan een fijn thuis, pragmatische doener

annemieke.priester@tsavo.eu
+31 6 21187676
bart.png

Bart van der Maat

Comfort als doel, van initiatief tot plan, verduurzaming in beeld

bart.vandermaat@tsavo.eu
+31 6 46734003
20210128-tsavo-0603-web.jpg

CĂ©line Kusters

Frisse blik, passie voor mensen, met een oog voor cultuur

celine.kusters@tsavo.eu
+31 6 55120839
20210128-tsavo-0508-web.jpg

Chantana Hijkoop

Gepassioneerd energiek, sociaal betrokken, verbindend

chantana.hijkoop@tsavo.eu
+31 6 21 58 35 30
20210128-tsavo-0655-web.jpg

Coen Rikken

Enthousiast samenwerkend, creatief pragmatisch

coen.rikken@tsavo.eu
+31 6 15 26 80 41
20190515-tsavo-0548-web.jpg

Daan Erkelens

Durven doen, pragmatisch realistisch, dankbaar dienend

daan.erkelens@tsavo.eu
+31 6 19043454
20211004-tsavo-5260-web.jpg

David Emous

Van droom naar daad, samenwerken in de bouw, mens in beeld

david.emous@tsavo.eu
+31 6 57757877
dennis.png

Dennis Mulder

Bouwen aan een duurzame omgeving, communiceren van techniek naar praktijk, kwaliteit in beeld

dennis.mulder@tsavo.eu
+31 6 11283161
elza-heemskerk.jpg

Elza Heemskerk

Sociaal geëngageerd, inhoudelijk gedreven, ondernemend

elza.heemskerk@tsavo.eu
+31 6 21396380
famke.png

Famke Desart

Kennis, klant en kwaliteit, duurzaamheid zonder concessies, oog voor detail

famke.desart@tsavo.eu
+31 6 11800702
20211004-tsavo-5266-web.jpg

Frank Ooijevaar

Ambitieus, nieuwsgierig, doelgericht

frank.ooijevaar@tsavo.eu
+31 6 51933553
20190515-tsavo-0440-web.jpg

Hans Tomassen

Rijk aan ervaring, creatief meedenkend, oplossingsgericht

hans.tomassen@tsavo.eu
+31 6 21800899
20210128-tsavo-0426-web.jpg

Jan Willem Waenink

Vooruitstrevend, kritische denker, kalm en nuchter

janwillem.waenink@tsavo.eu
+31 6 11298136
20210128-tsavo-0689-web.jpg

Jeffrey van Poppel

Duurzaamheid als vanzelfsprekendheid, ondernemend, nieuwsgierig en innovatief, samen sterker

jeffrey.vanpoppel@tsavo.eu
+31 6 12088378
20200629-tsavo-2099-groot-website.jpg

Jeroen Heus

Energiek, breed geïnteresseerd, verbindend

jeroen.heus@tsavo.eu
+31 6 11228816
20211004-tsavo-5364-web.jpg

Johan Emmen

Procesanalyse, troubleshooter, hart voor de klant, passie voor het werk

johan.emmen@tsavo.eu
+31 6 21300510
20211004-tsavo-5158-web.jpg

Kim van der Krogt

Energiek, gestructureerd, betrokken

kim.vanderkrogt@tsavo.eu
+31 6 29216272
20210128-tsavo-0589-web.jpg

Koen de Vrede

Frisse blik, breed geïnteresseerd, resultaatgericht

koen.devrede@tsavo.eu
+31 6 15116499
20211004-tsavo-5327-web.jpg

Maarten Kusters

Richting en ruimte, vastgoedorganisaties, talent in beeld

maarten.kusters@tsavo.eu
+31 6 52014452
maarten van asselt.jpg

Maarten van Asselt

Einddoel voor ogen, proces en communicatie, sociaal en betrokken

maarten.vanasselt@tsavo.eu
+31 6 11772436
20200629-tsavo-2014-groot-website.jpg

Manon Kors

Betrouwbaar, verbindend, betrokken

manon.kors@tsavo.eu
+31 6 15396789
marit.png

Marit Meijers

Frisse blik op vastgoed, blijven leren, gedreven en energiek

marit.meijers@tsavo.eu
+31 6 21571084
20210128-tsavo-0454-web.jpg

Marjolein van der Tol

Creatieve geest met realiteitsbesef, verbindend en betrokken

marjolein.vandertol@tsavo.eu
+31 6 15656258
20210128-tsavo-0533-web.jpg

Monique Egenberger

Ambitieuze verbinder gericht op mensen en revitaliseren van vastgoed

monique.egenberger@tsavo.eu
+31 6 11844076
nynke.png

Nynke Ernst

Organiseren van onderhoud, motiveren van teams, klant in beeld

nynke.ernst@tsavo.eu
+31 6 36531098
20190515-tsavo-0354-web.jpg

Rick Kusters

Scherpzinnig, realistisch, vooruitstrevend blijven ontwikkelen

rick.kusters@tsavo.eu
+31 6 15888753
sander.png

Sander Stekelenburg

Inzicht in complexe materie, duurzaam onderhouden, doel in beeld

sander.stekelenburg@tsavo.eu
+31 6 57118649
20210128-tsavo-0732-web.jpg

Shirley Omanette

Veelzijdig, doortastend, creatief

shirley.omanette@tsavo.eu
+31 6 24964141
20211004-tsavo-5234-web.jpg

Simon Kits

Kalm, gefocust, bedachtzaam

simon.kits@tsavo.eu
+31 6 34893624
20211004-tsavo-5379-web.jpg

Steven Hagen

Creatief, analytisch, enthousiast

steven.hagen@tsavo.eu
+31 6 43909452
20211004-tsavo-5208-web.jpg

Thom Zaat

Kwalitatieve plannen en huisvesting, analytisch, innovatief, toewijding voor duurzaamheid en circulariteit

thom.zaat@tsavo.eu
+31 6 57034478
20211004-tsavo-5425-web.jpg

Tim Kruik

Betrokken, oplossingsgericht, sociaal

tim.kruik@tsavo.eu
+31 6 21922530
Vacature

Vacature

Ben jij onze nieuwe collega?

Bekijk vacatures