Who

Team Tsavo

alex.png

Alex Kwantes

Ambitieus, doelgericht, daadkrachtig en nieuwsgierig

alex.kwantes@tsavo.eu
+31 6 11484876
anne-mieke-foto-website-1-.png

Anne-Mieke Priester

Energieke verbinder, bouwen aan een fijn thuis, pragmatische doener

annemieke.priester@tsavo.eu
+31 6 21187676
bart.png

Bart van der Maat

Comfort als doel, van initiatief tot plan, verduurzaming in beeld

bart.vandermaat@tsavo.eu
+31 6 46734003
celine.png

CĂ©line Kusters

Frisse blik, passie voor mensen, met een oog voor cultuur

celine.kusters@tsavo.eu
+31 6 55120839
20190515-tsavo-0548-web.jpg

Daan Erkelens

Durven doen, pragmatisch realistisch, dankbaar dienend

daan.erkelens@tsavo.eu
+31 6 19043454
david.png

David Emous

Van droom naar daad, samenwerken in de bouw, mens in beeld

david.emous@tsavo.eu
+31 6 57757877
dennis.png

Dennis Mulder

Bouwen aan een duurzame omgeving, communiceren van techniek naar praktijk, kwaliteit in beeld

dennis.mulder@tsavo.eu
+31 6 11283161
famke.png

Famke Desart

Kennis, klant en kwaliteit, duurzaamheid zonder concessies, oog voor detail

famke.desart@tsavo.eu
+31 6 11800702
20190515-tsavo-0440-web.jpg

Hans Tomassen

Rijk aan ervaring, creatief meedenkend, oplossingsgericht

hans.tomassen@tsavo.eu
+31 6 21800899
20190515-tsavo-0330-web.jpg

Jeroen Heus

Energiek, breed geïnteresseerd, verbindend

jeroen.heus@tsavo.eu
+31 6 83563810
maarten.png

Maarten Kusters

Richting en ruimte, vastgoedorganisaties, talent in beeld

maarten.kusters@tsavo.eu
+31 6 52014452
20190515-tsavo-0479-web.jpg

Machelien de Koeijer

Met beide benen op de grond, gedreven, nauwkeurig

machelien.dekoeijer@tsavo.eu
+31 6 21583530
kopie-van-ontwerp-zonder-titel-2-.png

Manon Kors

Betrouwbaar, verbindend, betrokken

manon.kors@tsavo.eu
+31 6 15396789
marit.png

Marit Meijers

Frisse blik op vastgoed, blijven leren, gedreven en energiek

marit.meijers@tsavo.eu
+31 6 40955902
20190515-tsavo-0406-web.jpg

Monique Egenberger

Vooruitdenkend, pragmatisch, gericht op samenwerking en (milieu) bewust verbeteren

monique.egenberger@tsavo.eu
+31 6 11844076
nynke.png

Nynke Ernst

Organiseren van onderhoud, motiveren van teams, klant in beeld

nynke.ernst@tsavo.eu
+31 6 36531098
20190515-tsavo-0354-web.jpg

Rick Kusters

Scherpzinnig, realistisch, vooruitstrevend blijven ontwikkelen

rick.kusters@tsavo.eu
+31 6 15888753
sander.png

Sander Stekelenburg

Inzicht in complexe materie, duurzaam onderhouden, doel in beeld

sander.stekelenburg@tsavo.eu
+31 6 57118649
shirley.png

Shirley Omanette

Veelzijdig, doortastend, creatief

shirley.omanette@tsavo.eu
+31 6 24964141
20190515-tsavo-0418-web.jpg

Steven Hagen

Creatief, analytisch, enthousiast

steven.hagen@tsavo.eu
+31 6 43909452
20190515-tsavo-0515-web.jpg

Susanne Conradi

Idealistisch, vernieuwend, betrouwbaar

susanne.conradi@tsavo.eu
+31 6 11228816
Vacature

Vacature

Ben jij onze nieuwe collega?

Bekijk vacatures