Who

Team Tsavo

alex.png

Alex Kwantes

Ambitieus, doelgericht, daadkrachtig en nieuwsgierig

alex.kwantes@tsavo.eu
+31 6 11484876
annemieke.png

Anne-Mieke Priester

Energieke verbinder, bouwen aan een fijn thuis, pragmatische doener

annemieke.priester@tsavo.eu
+31 6 21187676
bart.png

Bart van der Maat

Comfort als doel, van initiatief tot plan, verduurzaming in beeld

bart.vandermaat@tsavo.eu
+31 6 46734003
celine.png

CĂ©line Kusters

Frisse blik, passie voor mensen, met een oog voor cultuur

celine.kusters@tsavo.eu
+31 6 55120839
david.png

David Emous

Van droom naar daad, samenwerken in de bouw, mens in beeld

david.emous@tsavo.eu
+31 6 57757877
dennis.png

Dennis Mulder

Bouwen aan een duurzame omgeving, communiceren van techniek naar praktijk, kwaliteit in beeld

dennis.mulder@tsavo.eu
+31 6 11283161
famke.png

Famke Desart

Kennis, klant en kwaliteit, duurzaamheid zonder concessies, oog voor detail

famke.desart@tsavo.eu
+31 6 11800702
inge.png

Inge Fraij

Overzicht, inzicht en uitzicht, van advies tot actie, eindgebruiker in beeld

inge.fraij@tsavo.eu
+31 6 47988544
maarten.png

Maarten Kusters

Richting en ruimte, vastgoedorganisaties, talent in beeld

maarten.kusters@tsavo.eu
+31 6 52014452
marion.png

Marion van der Poel

Passie voor organiseren, het verschil maken, mensen verbinden

marion.vanderpoel@tsavo.eu
+31 6 15396789
marit.png

Marit Meijers

Frisse blik op vastgoed, blijven leren, gedreven en energiek

marit.meijers@tsavo.eu
+31 6 40955902
monique.jpg

Monique Egenberger

Vooruitdenkend, pragmatisch en gericht op samenwerking en (milieu) bewust verbeteren

monique.egenberger@tsavo.eu
+31 6 11844076
nynke.png

Nynke Ernst

Organiseren van onderhoud, motiveren van teams, klant in beeld

nynke.ernst@tsavo.eu
+31 6 36531098
sander.png

Sander Stekelenburg

Inzicht in complexe materie, duurzaam onderhouden, doel in beeld

sander.stekelenburg@tsavo.eu
+31 6 57118649
shirley.png

Shirley Omanette

Veelzijdig, doortastend, creatief

shirley.omanette@tsavo.eu
+31 6 24964141
wilt1.jpg

Wilt de Boer

Comfort van ervaring, visie op verduurzamen, doordachte oplossingen

wilt.deboer@tsavo.eu
+31 6 51586835
Vacature

Vacature

Ben jij onze nieuwe collega?

Bekijk vacatures